Attack Attack! - 10.2.2011, Rock Café, Praha

20. února 2011 v 6:20 | Aquielka |  Reporty
Attack Attack! - 10.2.2010 - Praha, Rock Café


Přináším vám další report a opět z Rock Café. Tentokrát jsem ale byla na kapele, která k nám přijela až z Ohaia. Řeč není o nikom jiném než Hardcore-Electronic-Metalový kapele s názvem Attack Attack!...


Nevim jak holky (Terka, Kiki), ale já se připravovala už několik hodin před. Namalovala si oči, přelakovala patku. Aleee, s tim lakováním sem to krpapet přehnala .. možná se mě něco dostalo pod vlasy a tak mi hodinu slzelo zakrytý to oko pod patkou... bomba.. takže sem šla vlastně jenom s jednim namalovanym. No.. nevadí. :DD

S holkama jsem měla sraz ve třičtvrtě na sedm před školou. Sama jsem se překvapila a přišla včas (veeelkej aplaus :DDD)! 

Do Rokáče jsme přijeli tak o půl hodiny dřív, ale tak neva. Alespoň jsme se pokochaly těma stylařema :DD. Tu půl hodinu nás nechtěli dovnitř pustit, páč předkapela měla ještě zvukovky a nosili si věci atd. Noo.. a tak stojíme před tim jak pouští a Kiki se opřela o dveře od záchodů a pak šel nějakej chlap a otevřel je a Kiki do nich tak spadla. Ještě řiká, že se tam divně opírá. Trošku výtlem jako :DDDDDD.
Když nás už konečně pustili dovnitř, daly jsme si věci do šatny a šly dolů. Chvíli tam seděly a pozorovaly lidi a pak šly blíž ke dveřím od sálu. Najednou přišel nějake týpek a začal prodávat placky. Jůůůů, vykoupily jsme Bring Me The Horizon!:)):D Takže menší suenýr, kterej k tomu ani nepatřil. Hihi :D.
Hahááá... pouští dovnitř! ... A první řada je našee. Jak jinak. Chvíli tam poříd někdo pobíhal po podiu. Něco připravoval a pak už to konečně začalo!
Nejdřív předkapela... nějací Češi, ale byli fajn. Trošku strašidelná hudba (všichni se hejbali, jako by on byl Satan a oni jeho poddaní :DDDDD! Hrozně sem se na tom ujebávala :DDD.), ale šlo to. Jeden kytarista vypadal jako kámoš ze Slovenska :DD. Když dohráli, za potlesku odešli. Nastala asi půl hodina dunění v sále za elektro hudby a spousta opitých lidí :D. My nedočkavě pozorovaly sál. Najednou jsme zpozorovaly jednoho kluka (ale to nevim jestli bylo už před předkapelou, nebo až před Attack Attack!. :D) aaa myslíme si, že to byl asi jeden nejmenovaný muzikant z jedný nejmenovaný kapely co má kamaráda Beďara Kovboje (:DDDD nepochopíte:DDD), ale taky to možná byl někdo úplně jinej... těžko říct :D.
Na podiu pořád někdo chodil.. připřavoval nástroje, mikrofony.. a ták.

Najednou se v sále zhasne a konečně nastoupí už dlouho očekávaní ATTACK ATTACK! všichni jsme začali řvát a všichni je vítali!:) Caleb začal zpívat... nooo... zpívat přímo neee, ale tak.. growlovat? :D nebo jak to řiká Denízos (Paprika)... :D:D
Hned při první písničce to všechno ožilo a začalo se to na nás tlačit. :D jelikož sme byly s holkama v 1. řadě, tak co jinýho čekat, žeo :D. 
Po několika písničkách (názvy po mě nechtějte, pomalu si ani nepamatuju průběh koncertu.. navíc co hráli, když je poslouchám jenom chviličku:D) se bubeníkovi rozbil kopák :D:D takžee menší zdržení. Caleb tam pořád něco řikal, alee s mojí angličtinou sem mu moc nerozuměla.. a ono to bylo i tim, že tam prostě rozumět nebylo :D.
Bubeník konečně vyměnil kopák a začali hrát... ale po 1 písničceto musel ještě opravit. Zbytek koncertu už probělh v pořádku:). Náramě jsem si zaskákala... a ještě skoro týden po tom mě bolelo za krkem, ale zvykám si:D.
Úplně na konci začal John rozdávat trátka... a já mám takyy! .. úplně to poslední co dal,takže sem si ho pak před sálem nechala podepsat a i fotky jsooou:)). 

Takžeee.. shrnutí:
Byl to pžasnej koncert, úžasný kapely z Ohia - Atack Attack!, určitě na ně půjdu příště zaas:).
Písničky mají super... a kluci z kapely jsou taky fájne:) .. hlavně Caleb,  John a  ... ten zpěvák.. nevim jak se menuje (ten druhej, bormální hlas:D)

Nooo, to je asi vše:)) 

Pár fotek:

hmmm... jak koukám tak Terka je smazala z fejsu:// ... tak sem dám aspoň  ty, co mám společný s klukama:))


S Calebeeem:)) growlař?:D:D Ten zpěvák, co nevim jak se menuje:D:D:DTo je 1. s Johnem:)) Společnááá:)) 
Z leva - Kiki, Já, John a Terka:)))A jenom samotná s Jonem:))) 
On byl úžasneej:)))
---> mám jeho trsátkooo:D:D:))


btw. omlouvám se za kvalitu fotek, ale kámoška fotila bez blesku, takže nic moc...
tak ale aspoň něěco:))):D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hádej kdo? Hádej kdo? | 20. února 2011 v 12:12 | Reagovat

=* =) =D =D =D

2 Paprika Paprika | Web | 20. února 2011 v 15:59 | Reagovat

Nejmenovaný muzikant nejmenované kapely, co má kamaráda Beďara Kovboje :D
Já myslim, že to byl on :D

3 T. T. | Web | 20. února 2011 v 16:27 | Reagovat

Není to úplně můj styl, ale líbí se mi hrozně ten videoklip Smokahontas :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama