Březen 2011

The Paranoid v BRAVU!

31. března 2011 v 19:53 | Aquielka |  The Paranoid
Takže, dneska se v Bravu poprvé ukázali The Paranoid! ... a já v tom nejsem úplně nevinně:D ... poslala jsem asi 6 mailů, aby je tam dali:)):D ... a moje přání... a přání ještě několika dalších holek bylo konečně vyslyšeno!:) Dozvíte se tam pár věcí, co by vás mohlo zajímat:) ...


... jinak v Bravu najdete ještě plakát Mira Šmajdy a nad článkem The Paranoid je o článek o Black Veil Brides:)) ... o ty jsem si taky psala:D ... takžééé! ... leťte do trafiky pro Bravíčk!.. :D:D:D
Btw - normálně ho nekupuju :D .. jen minule kvůli Koblížkům - Roberton (bubeník) pěstuje topol ve skříni :D ....

a kdo se ještě nepřidal, tak Facebook stránky The Paranoid - http://www.facebook.com/theparanoid


..... tak se zatím mějte:)) ... a ještě něco.. taková malinká maličkost... !!!!!!!THE PARANOID VYDÁVAJÍ ZÍTRA KLIP!!!!!!! takže se určitě máme na co těšit!:))) ... hned jak ho zkouknu tak vám ho sem taky hodim... těšiiiing!:D:D:)))

Bolo nás 5...

20. března 2011 v 22:40 | Aquielka |  Rosemaid
Ahojky... fanouškům Rosemaid (Miro Šmajda a spol.), že kapelu opustili 2 členové. Konkrétně kytaristi ....
Kapela je tedy nyní bez sólisty - Romana Birkuše a 2. kytaristy - Mirka Bitomského.
Nejvíc mě mrzí, že odešel Mirko, protože on byl vážně člověk, co dokázal poradit, pomoct, rozesmát... S Romanem se budu vídat na koncertech TP...

Slečny fanynky to vzaly dobře... :))) což jsem jedině ráda, protože by to bylo nefér... :))

Vyjádření Romana....

A teď jak se k tomu vyjádřil Mirec Šmajda:


Absolutní vítěz? THE PARANOID!

14. března 2011 v 7:03 | Aquielka |  Aquielka
Ahoooooooooooj!

Chci vám oznámit, že sme to daliiii! ... Neskutečný nervy byly, neskutečný spamy všude kde se dalo... neskutečná radost v 0:00 ... děkuju všem, co dali hlas a nyní si už musíme počkat na odměnu! ... Odměna bude ve formě videoklipu a songu... takže si myslim, že se máme opravdu na co těšit! ... Pro kluky se otevřely nové dveře v kariéře a jsou za to neskutečně rádi a my se těšíme s nima!:)) .... děkuju za celej fanclub a i za kluky... :)))

Stav hlasování:

THE PARANOID - 8669 (což je hodně, páč minule to bylo snad za 3 nebo 3 týdny 10 000, ale čemu se divit po těch spamech :D)
COOKIES - 8612 (byl to boj i v posledních minutách)
CRIMINAL COLECTION - 604 (noo, ti už vyhráli v live - cenu diváků, jelikož sme to nestihli, ale jen o 3 decibely... a cenu poroty)

takze okrem toho, ze vas MILUJEME, pockame na vysledky, ale kedze sme boli poctivi bude to nasa vyhra. mozete sa teda tesit na novy singel a novy klip. STE NASI, TERAZ STE TO UKAZALI, STE NASA VELKA RODINA, NESMIERNA VDAKA SMERUJE K VAM KAMATARI. TOTO BOL VYCERPAVAJUCI BOJ VERU..Už musim vstávat :D:D tak čuuuus zase brzooo :)))

Btw. - můžu vás poprosit o hlásek v soutěži pro kámošku? ... soutěží tak jako Gabrielle s Igorem Belajem tak kdybyste byli tak hodní a klikli jí tam:)) http://tokiohotel-twinst.blog.cz/1103/6-kolo-sonczpevaka-cku ... děkuju moc:)) (Igor Belaj - zpěvák TP)

No to je asi všechno, co sem vám dnes takhle ráno chtěla říct aaaa .... poslouchejte The Paranoid, protože to je kapela, jak se patří!:)) Ještě jednou díky moc:))) Snad nám tam nidko fake hlasy nedával a tak to bude čestný vítězství, ale myslim si, že jo:))

Absolutní vítěz? THE PARANOID! - pomůžete?

8. března 2011 v 19:33 | Aquielka |  Aquielka
Ahojky:)) ... Tak Aquielka se vám hlásí po delší době hlásí a má malou prosbičku:))

Jelikož 26.2. vystoupili The Paranoid na finále Starteru (CoffeeBreaks) postoupili tedy také do absolutního finále! Teď už jen potřebují vyhrát poslední kolo soutěže. K tomu ji můžete pomoct právě VY! Stačí když budete hlasovat každý den na http://www.coffeebreaks.sk/starter/hlasovani#close ... Vedle 1. videa je tlačítko "HLASUJ" ... tam každý den po dobu 1 týdne klikneš!:) Jestli máš FB, tak sdílej a pomož nám! Nebo si to dej na blog... Je to důležitý! ... Pokud vyhrajou, dostanou tu možnost natočit svůj 1. klip a song!:))


Jestli chceš vidět, jaká byla atmosféra na finále Starteru, tak tady máš sestříhaný video, který je i v odkazu na hlasování:))) Tak se podívej, at víš, pro co hlasuješ!:)) Je to nářez... je to styl... jsou to THE PARANOID!:))

Sixx:A.M.

4. března 2011 v 13:22 | Paprika |  Hard Rock

Sixx:A.M. je trojčlenná skupina z Ameriky, hrající Alternativní hard rock. Skupinu založil baskytarista Nikki Sixx (Mötley Crüe) jako jeho vedlejší projekt a k propagování knihy "Heroinové Deníky".
Jejími členy jsou
James Michael - Zpěv, kytara
DJ Ashba - Kytara
Nikki Sixx - Baskytara

The Defiled

4. března 2011 v 12:29 | Paprika |  MetalcoreTak, Denízos zase byla na tumblru a zase našla nějakýho týpka, co vypadal zajímavě a zase zjistila, že jeho skupina hraje úžasnou hudbu, ono se to teda stalo prvně, ale tak... Článek hned vypadá obsáhlejš.
Skupina se jmenuje The Defiled, původně jsem si, právě podle stlyu toho zpěváka, myslela, že hrajou glam, ale je to fakt úžasnej metalcore/hardcore/djent. A vzhledem k tomu, že se mi core začíná líbit čím dál tím víc, tak tohle je pro mně objev nad objevy. Hráli s Deathstars, což je snad moje nejoblíbenější skupina, pak s Murderdolls, který mam taky hodně ráda a s Black Veil Brides, který nesnášim... ale to bylo to společný turné s Murderdolls, to se nepočítá, to si posrali sami Murderdolls :D
Tak sem hodim nějaký ty klipy, songy. Je to brutus. :)

The Defiled - Permanent Reminder

The Defiled - The Ressurectionists